Nárožný s.r.o.

Naše provozovna na ulici Košinova 2908/103a

 

Společnost Nárožný s.r.o. je moravská firma, pohybující se na trhu od roku 1990. Zaměřuje se na výrobu a obchodní činnost v oblasti městského mobiliáře, zejména košů a různých typů laviček, výrobu a montáž bran, vrat, schodišť, nerezových zábradlí a dalších zámečnických a ocelových konstrukcí …

Všechny produkty jsou vysoce odolné. Zejména prvky městského mobiliáře uspěly v mnoha testech při použití na různých místech ČR. Jejich vysoká životnost v agresívním prostředí je předurčuje k použití za nepříznivých až extrémních podmínek.

Firma se zabývá výrobou vlastních produktů pod značkou Nárožný s.r.o. a zajišťuje kompletní dodávky zámečnických prací a ocelových konstrukcí od zpracování přes projektové a výrobní dokumentace, po vlastní výrobu.

Zajímavé jsou také bohaté zkušenosti v oblasti dodávek komponentů odvodnění mostů. Zejména kotvení říms, odvodňovacích trubiček, okapních plechů a drenážních profilů.

Naší prioritou je spokojený zákazník. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru Vám navíc zaručují ty nejlepší služby. Preferujeme individuální přístup, a proto se plně orientujeme na potřeby a požadavky každého zákazníka.

Neváhejte nás buď kontaktovat e-mailem a nebo na telefonu 775 320 375 ... Bude pro nás potěšením připravit Vám komplexní nabídku přesně podle Vašich potřeb.