Odpadkové koše - plastové

pRIMA LINEA 50 L

Rozměry: ø 350 mm; výška 840 mm

Hmotnost: 6 kg

Objem: 50 L

Barva: tmavě zelená; černá-siena

Materiál: polyethylen HDPE; odolný proti UV záření

obj. č. 7010

Cena bez DPH v Kč/ks AKCE !!!
2.900,-  

Cena je uvedena bez sloupku a betonové patky. V ceně není započtena doprava.

 

Plastový odpadkový koš Prima Linea upoutá na první pohled svým atraktivním vzhledem, v němž se optimálně snoubí propojení jednoduchosti, elegance a praktičnosti. Vhodný je do parků, historických center i moderních zástaveb. Horní kryt zabraňuje vhazování domovního odpadu, strukturovaný povrch brání nežádoucímu plakátování a grafity. Pružný plast polyethylen, ze kterého je odpadkový koš Prima Linea vyroben, je odolný vandalismu – i při silné deformaci se navrátí do původního tvaru. Materiál je odolný UV záření a krátkodobě je odolný extrémním teplotám. Při vyprazdňování se nádoba odemyká přiloženým tvarovým klíčem, uzamyká se pouhým zaklapnutím.

Na přání lze dodat kovový sloupek a příslušenství k upevnění na sloupek, zábradlí, veřejné osvětlení, na stěnu (např. pomocí nerezové pásky Bandimex nebo kovového třmenu a pod.). Dodáváme v barevném provedení černá-siena a tmavě zelená.

pRIMA LINEA 50 L + Zásobník pvc sáčků na psí exkrementy

Rozměry: ø 350 mm; výška 840 mm

Hmotnost: 6 + 2 kg

Objem: 50 L

Barva koše: tmavě zelená; černá-siena

Barva zásobníku: zelená RAL; černá RAL - více o zásobníku ZDE

Materiál: polyethylen HDPE; odolný proti UV záření + plech pozink.

obj. č. 7011

Cena bez DPH v Kč/ks AKCE !!!
= 2.900,-   + 990,- = 3.890,-

Cena je uvedena bez sloupku a betonové patky. V ceně není započtena doprava.

 

Plastový odpadkový koš Prima Linea se zásobníkem PVC sáčků na psí exkrementy doplňuje naši osvědčenou sadu zinkovaného, lakovaného odpadkového koše 2012 s odklopnou stříškou a zásobníku na PVC sáčky. Impuls vzešel od některých našich zákazníků, kteří požadovali skloubit tyto dva výborné produkty.

Na přání lze dodat kovový sloupek a příslušenství k upevnění na sloupek, zábradlí, veřejné osvětlení, na stěnu (např. pomocí nerezové pásky Bandimex nebo kovového třmenu a pod.).

Koše PRIMA LINEA dodáváme v barevném provedení černá-siena a tmavě zelená, barvu zásobníku na PVC sáčky je možno přizpůsobit Vašemu konkrétnímu požadavku.